Savukvartsi

Näetkö minulle ilonpilkahdusta ihmissuhteisiin. Pientä tapailua ollut harvaksellaan viikot toisella paikkakunnalla olevan miehen kanssa. Aika "viatonta" tämä on kuitenkin. Näetkö hänet vielä elämässäni edelleen, vai tuleeko muutoksia?
1119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikäli luotat häneen jatka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lauraleee kirjoitti:

Näetkö minulle ilonpilkahdusta ihmissuhteisiin. Pientä tapailua ollut harvaksellaan viikot toisella paikkakunnalla olevan miehen kanssa. Aika "viatonta" tämä on kuitenkin. Näetkö hänet vielä elämässäni edelleen, vai tuleeko muutoksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu