Oliko tarpeen kuvata

siitä sietäisi nostaa syyte bb:ta vastaan!
7927
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Näytettiin vielä suorassa lähetyksessä hänelle itselleen.

Äänestä

liikkeitäsi joka käänteessä. Varmasti oli tuommoinen, että pysyisi vain poissa julkisuudesta.

Äänestä

paskalle tv:ssä.

Äänestä
  • juu ei ne muutkaan oo siel paskalla käyneet, sit kotona vasta, voittajakin pääsee jo joulukuussa..mahtaa räjähtää pytty!

    Äänestä

oli se Tiinan kommentti, että Jussi oli talon hajuhaitta!

Äänestä
  • ole mistään kotoisin. tiina ei ymmärrä mitä tv:ssä on soveliasta puhua. ja mitä siitä jos joskus hiki haisee. ei tiinakaan ole niitä hoikimpia kilpailijoita, voipi joskus dödö pettää häneltäkin.

    Äänestä

  • Tiinan älykkyysosamäärästä kaiken.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi paskalla kirjoitti:

siitä sietäisi nostaa syyte bb:ta vastaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu