Millainen duunipaikka on Gsm-Suomi?

Eli onko kokemuksia? Miten tienaa, miten kauppa käy, ja millainen työnantajana? Ja joo, tiedän, että riippuu siitä miten hyvin osaa myydä, mutta kertokaa se mitä en tiedä ; )
1380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eli buukkarit tekee tapaamisia edustajille ja he käy jättään tarjouksen . Tapaamisia soitellaan koko Suomeen ja paljon päällekkäisyyksiä koska edustajat itsekkin soittavat. Kaverini lopetti koska haistoi lyhyt ikäisyyden firman strategiassa. Palkkaus hyvä jos saa prosentit . . .ei kuulemmma aina tulleet niinkuin piti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myyntiedustajaksi..? kirjoitti:

Eli onko kokemuksia? Miten tienaa, miten kauppa käy, ja millainen työnantajana? Ja joo, tiedän, että riippuu siitä miten hyvin osaa myydä, mutta kertokaa se mitä en tiedä ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu