tapasin neitsytmiehen..

14.9

.. oli sanoinkuvaamattoman janna kokemus! baarissa han minut bongasi ja paadyimme juttelemaan lahes nelja tuntia, aivan kaikesta, aivan kun olisi jutellut peilikuvalleen tavallaan, mies ymmarsi minua niinkuin kukaan ei ole koskaan ymmartanyt! todellakin tuntui kun sielunkumppaniin olisi tormannyt, mahtava tunne. samalla tuntui ettei varsinaista kemiaa valillamme ollut, mies kuitenkin halusi pussailla lopuksi. ne paivat minka valissa ei nahty ennen seuraavaa kertaa tuntui raastavalta-odotin koko ajan nakemistamme, halusin pian olla taman henkilon seurassa joka ymmartaa minua ennenkuin edes itse teidan mita ajattelen. kun nahtiin han kertoi miettivansa ihan samaa! koskaan ennen en ole tavannut miesta joka ymmartaa minua noin. kuitenkin kun oltiin ekoilla varsinaisilla treffeilla tuntui ettei meilla loppujen lopuksi ollut niin paljon juteltavaa-tavallaan kylla, tavallaan tuntui etta ollaan ehka niin samanlaisia ettei sanoja tarvita (?) mutta sita kemiaa en edelleenkaan loytanyt, sielunveljeytta kylla.

onko tama mies nyt sitten vain kaveriainesta? pystyttiin olemaan pitkiakin hetkia vain hiljaa makoillen eika tunnelma missaan nimessa ollut vaivautunut vaan rento. tuntuisi hassulta "paastaa" tuollainen mies menemaan mutta hassulta tuntuu myos miksi mulla ei tunnu olevan tunteita siihen???
muita kokemuksia neitsytsuhteista?

1

949

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • henkisesti riippuvainen

      Ota pikaisesti yhteyttä Neitsyen uhrien tukiyhdistykseen!

      Neitsymies pitää sinua pauloissaan ja lopulta riuduttaa sinut henkisesti tyhjäksi. Tiedät, että sinun pitäisi paeta, suorastaan juosta, mutta et pysty. Olet suhteessa pelkästään antavana osapuolena. Ei sen niin kuulu olla, neitsymiehen kanssa ei vain ole muuta vaihtoehtoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      69
      2522
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2217
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2157
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2121
    5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      9
      2062
    6. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      1993
    7. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1895
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      597
      1889
    9. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    10. Kemet lomautukset

      Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
      Suomussalmi
      40
      1447
    Aihe