Tiina Pia ja Farbod äänestyksessä

Näistä juoruämmistä on jo saatu tarpeeksi. Sauli kuuluisi kanssa joukkoon mutta on niin kaksinaamainen että tuksin joutuu nimetyksi.

Huomatkaa kun juoruämmät on koossa niin mukana on aina ämmistä ämmin Saulipoju.
11211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Martina ja Kadi joutaa äänestykseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voting master kirjoitti:

Näistä juoruämmistä on jo saatu tarpeeksi. Sauli kuuluisi kanssa joukkoon mutta on niin kaksinaamainen että tuksin joutuu nimetyksi.

Huomatkaa kun juoruämmät on koossa niin mukana on aina ämmistä ämmin Saulipoju.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu