Se on

onneksi ja vihdoin.. En ikävöi yhtään, se oli niin pahan hajuinenkin, näytti vanhemmalta kuin olikaan, ihan pallon mallinen, muka charmikas ja pikantti ja sopii hyvin seurusteluun.. kaikkea kanssa. En enään koskaan osta sitä pahaa juustoa.
4773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyytiä tuollaisille sohvalla käniseville monityydyttymättömille rasvahapoille!

Äänestä

on kyllä tosi ikävää. Ihan vaan palstasiteeksi mainitsin..

Äänestä

pysy vaan kaukana:(

Äänestä
  • älä lulekkaan et pysyn en ole ap... ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppu nyt kirjoitti:

onneksi ja vihdoin.. En ikävöi yhtään, se oli niin pahan hajuinenkin, näytti vanhemmalta kuin olikaan, ihan pallon mallinen, muka charmikas ja pikantti ja sopii hyvin seurusteluun.. kaikkea kanssa. En enään koskaan osta sitä pahaa juustoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu