Onko sama mille osiolle Virustorjunta?

Hei kysyisin semmoista, että onko sama minne osiolle tuon virustorjunta ohjelman asentaa, kun minulla on osioitu neljään osaa kiintolevy, ja asensin AVG ilmais torjunnan E.lle,missä on kaikki ohjelmat, ja käyttöjärjestelmä on kylläkin c:llä, ehkä aika tyhmä kysymys mutta,kun en tiedä?
1141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On aivan sama mille osiolle sen asennat, mutta yleensä se kannattaisi asentaa sille osiolle millä on käyttiskin eli C-asemalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aloittelija 2 kirjoitti:

Hei kysyisin semmoista, että onko sama minne osiolle tuon virustorjunta ohjelman asentaa, kun minulla on osioitu neljään osaa kiintolevy, ja asensin AVG ilmais torjunnan E.lle,missä on kaikki ohjelmat, ja käyttöjärjestelmä on kylläkin c:llä, ehkä aika tyhmä kysymys mutta,kun en tiedä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu