Nytkö siitä pohojaanmaan vinku-intiaanista viimeinkin päästään?
Joko on Timon aika lähteä?
GoodBye
21993
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Kaikki plussat Kadille menee täältä.
Kadi is tö bäst
Kadille plussaaa!!
Kadille. Timo S:joelle kertomaan uskomattomia tarinoita. Siitä on tullut jo kaupungin oma julkkis. Likat siellä venttailee torin reunalla.
muualle...
kadille siis kaikki plussa äänet plliiide!
Akkaa pilaa koko ohjelman annin.Pia on niiiiin kaikkitietävä rahikuiva p....u jonka narisevaa ketä ketä ketä EI JAKSAS ENÄÄ!!!!!Ja Suvi on just niin teini bimbo kikattelija,kun olla ja osaa vaan.Juoruilee ja paskaa jauhaa aina,kun silmät välttää!
TIMO ULOS!
ei saa pois sieltä, ihan piruuttani annan Kadille plussan, no toisaalta myös siksi koska en tykkää Timosta siitä on tullut liian ärsyttävä ja ylimielinen.
Opettele nimi oikein edes hyvä ihminen...
mutta, kun niitä ei asukkaat nimeä äänestykseen.
Alkuun olin ärsyyntynyt Timosta, etenkin Suvi-episodin aikana, mutta pikku hiljaa jannun pointsit ovat nousseet. Timo vaikuttaa talon tyypeistä keskimääräistä älykkäämmältä ja pystyy perustelemaan sanomisensa hyvin silloin kun ottaa asian tosissaan ja vaikuttaa lisäksi pohjimmiltaan ihan reilulta jätkältä.
Nikon kanssa sählääminen menee välillä överiksi, mieluummin kyllä siitä kaksikosta Niko vaihtoon jos jompi kumpi pitää valita.
totta turiset mutt kadi silti ihq ja saa plussaa
Luultavasti lähes sama kuin sulla. Sillä ei pitkälle potkita.
Timolla taitaa nyt olla talon väestä eniten koulutustaustaa, joten turhaan huolehdit.
Mitä omaani tulee, niin tilastojen mukaan 90% väestöstä saa heikomman tuloksen älykkyystestissä, joten luulisin pärjääväni.
Ollaan haalittu kylän tervat ja kananhöyhenet, tervataan ja pöyritellään höyhenissä ja sitten lähetetään Amsterramiin
eipäs poijjaat siellä Seinäjojella sentään innostuta. Otetaan ihan rauhallisesti! Vielä on aikaa ensi sunnuntaihin..
poikapolo luulee selviävänsä äänestyksestä, on niin voitonvarma, mutta noutaja tulee ja Satu odottaa ulkopuolella "veitsi terävänä"
On niin tuoreessa muistissa se Timon käytös Satua kohtaan.
Pikkasenko jätkä kuvittelee itsestään liikoja.
...oman mielipiteen voi rekisteröidä täällä:
http://www1.freewebs.com/bbvarjoaanestys/
ssaaa kadille.