Makia tyttö tuo Kadi

Siinä neiti vailla vertaa. Sopisi tänne Kainuuseenkin. Juttelee ja nauraa. Ottaa vähän akunaalia ja tuommoista. Ei päästä jätkiä ronkkimaan tai lääppimään. Hyvän näköinenkin. Ei mikään röllykkä, mutta hartiat hyvät. Ei ainakaan mitkään luiskat. Pysyy reppukin selässä. Äkkiä oppisi nuotiolla kahvit pyöräyttämään. Mitä sitä tuolla talossa tarttee kokata, onhan siellä niitä neitejä huushollaamassa. Sille tytölle sen soisi 50 tonnia.
8445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pois kadi heti sunnuntaina.

Äänestä

tuo kadi olis sopiva vänkäri meirän äiteelle tonne navettahan .pysys sontatalikko hyvin kärees on sen verran komiat hartiat

Äänestä
  • Tähän sen loputtoman tasa-arvo renkutuksen jälkeen pikkuhiljaa on tultu. Emännät pitää jöötä ja laiskottelee (ryyppää ronskisti välillä), kun taas pojat (kun ei oikein miehistä voi puhua) kokkaa, siivoaa ja juoruaa.

    Mutta totuttavahan tähän on. Seuraava putoaja on tuo nätisti hiuksensa ja naamakarvansa stailannut neiti Seinäjoelta, joten odotelkaas äijät nyt tovi vielä rauhassa tuota unelmienne emäntää. Siinä on tietysti vielä semmoinenkin mutka matkassa, että se ei tuo Kadi ihan vain käskemällä sinne talikon varteen lähde. On se sen verrän ÄIJÄ.

    Äänestä

Samaa mieltä pakko olla ukkojen kanssa. Kyllä siinä pelonsekaisen kunnioituksen kera olisi kiva saada kyytiä tuolta atleettiselta naapurimaan kaunottarelta!

Äänestä

Tiedäpä sitten oppisiko nuotiokahveja keittämään... jos muut asukit miettii että onko Kadi oikeesti noin tyhmä vai esittääkö vain ja tulee sitten siihen tulokseen että pakko sen on esittää, ei kukaan oo oikeesti noin tyhmä...

Ja yököttää kun akka puristelee niitä naamanäppyjään tiskialtaan yläpuolella ja kaiken ainkaa muutenkin käpelöi niitä... tulehtuvat vaan, näyttävät nyt jo aika kamalilta.

Äänestä
  • Niin, kyllä on mahtava akkalauma selän takana puhumassa. Mutta minkäs teet, reilun tuntuinen tytär tämä Kadi on.

    Äänestä

Kainuuseen se voidaan kyllä luovuttaa, mielihyvin. Viinaa osaa tosiaan ottaa, mutta ei osaa lopettaa... kyllä lopettaakin pitää osata. Pahan näköinen kuin piru... hirveet perunapellot molemmilla puolen suuta. Kahvia se ei oppis ikinä keittämään, eikä edes vettä siihen kahviin. Sille tytölle en sois kuin 50 päivää aikaa hävitä Suomesta.

Äänestä
  • Siinäpäs äkkiväärä tyyppi. Minkähänlainen siloposki ja hiukan väärään suuntautunut kirjoittaja on?. Kyllä Kadi lopettaa osaa ja uskoo kun sanotaan. Tulisi siitä tytöstä kiva seuralainen. Paljon ulkoilmaa ja siitä se iho komistuu. Ai ai sentään mikä pakkaus on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mehtääjä kirjoitti:

Siinä neiti vailla vertaa. Sopisi tänne Kainuuseenkin. Juttelee ja nauraa. Ottaa vähän akunaalia ja tuommoista. Ei päästä jätkiä ronkkimaan tai lääppimään. Hyvän näköinenkin. Ei mikään röllykkä, mutta hartiat hyvät. Ei ainakaan mitkään luiskat. Pysyy reppukin selässä. Äkkiä oppisi nuotiolla kahvit pyöräyttämään. Mitä sitä tuolla talossa tarttee kokata, onhan siellä niitä neitejä huushollaamassa. Sille tytölle sen soisi 50 tonnia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu