Hei!
Pitäisi viedä thailikka Bangkokista K Lumpuriin.
En löydä Massin sivuilta lentohintaa/stopover hintaa. Haluaa hlötiedot heti kättelyssä. Thailta kahdelle noin 405 euroa marraskuussa.
Onko Air Asia luotettava vaihtoehto?
Kiitoksia
Menopaluu Bkk-Kuala Lumpur
6
1431
Vastaukset
- kohta lentoon
Hei!
Lisäystä: löytyi: tarjosi marraskuulta kahdelta veroineen noin 322 euroaNiinkuntosa edellisessä keskustelussa sanoin, niin ainakaan mulla ei oo mitään moittimista AirAsian toiminnasta.
Myöskin Skytrax arvioi sen suunnile samalle tasolle kuin SAS ja Finnair, mikä nyt ei tieten oo kovin paljon ;-)
http://www.airlinequality.com/StarRanking/ranking.htm
Hinnat vaan on ylheensä ihan eritasoa.
Pera- kohta lentoon
PerttiS kirjoitti:
Niinkuntosa edellisessä keskustelussa sanoin, niin ainakaan mulla ei oo mitään moittimista AirAsian toiminnasta.
Myöskin Skytrax arvioi sen suunnile samalle tasolle kuin SAS ja Finnair, mikä nyt ei tieten oo kovin paljon ;-)
http://www.airlinequality.com/StarRanking/ranking.htm
Hinnat vaan on ylheensä ihan eritasoa.
PeraHei!
On sen verran laatulikka, että taitaa kääntyä lento Massin puolelle. Kiitoksia! - tuolle välille
kohta lentoon kirjoitti:
Hei!
On sen verran laatulikka, että taitaa kääntyä lento Massin puolelle. Kiitoksia!4000-5000 bht pitäisi päästä tuo väli normaalilentöyhtiöilläkin, air asia paljon vähemmän.
Thai tai MAS kummassakaan ei ole mitään mistä pitäisi maksaa, ne ovat ehkä hyviä Finnairiin verrattuna mutta se nyt ei vielä tarkoita mitään, paskasta voi parantaa paljonkin. Jos haluat lentää tuon välin oikeasti paremmin niin teet sen Gulf Airilla tai Emiratesilla. Ja oikeasti mitä väliä 2 tunnin lennolla. - kohta lentoon
tuolle välille kirjoitti:
4000-5000 bht pitäisi päästä tuo väli normaalilentöyhtiöilläkin, air asia paljon vähemmän.
Thai tai MAS kummassakaan ei ole mitään mistä pitäisi maksaa, ne ovat ehkä hyviä Finnairiin verrattuna mutta se nyt ei vielä tarkoita mitään, paskasta voi parantaa paljonkin. Jos haluat lentää tuon välin oikeasti paremmin niin teet sen Gulf Airilla tai Emiratesilla. Ja oikeasti mitä väliä 2 tunnin lennolla.Hei!
Kiitoksia tiedoista. Pitää alkaa selvittää - back2
tuolle välille kirjoitti:
4000-5000 bht pitäisi päästä tuo väli normaalilentöyhtiöilläkin, air asia paljon vähemmän.
Thai tai MAS kummassakaan ei ole mitään mistä pitäisi maksaa, ne ovat ehkä hyviä Finnairiin verrattuna mutta se nyt ei vielä tarkoita mitään, paskasta voi parantaa paljonkin. Jos haluat lentää tuon välin oikeasti paremmin niin teet sen Gulf Airilla tai Emiratesilla. Ja oikeasti mitä väliä 2 tunnin lennolla.Air asialla lentänyt 8-10 kertaa eri puolilla aasiaa. Aina ajoissa, luotettava avulias henkilökunta eikä mitään mainittavaa kuin ehkä se että hemmetin halvalla on paäässyt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116237Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43778MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676