Ei ollut vaikea arvata. Noin totaalista nöyrytystä en ole pitkään aikaan nähnyt...silkkaa teurastusta.
Ei kuulu SaPKo mestikseen, ei taitaisi pärjätä edes Suomisarjan rupuporukoille :D
Ei kuulu SaPKo mestikseen, ei taitaisi pärjätä edes Suomisarjan rupuporukoille :D
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vaikka sport voittaisi sapkon 25-0 niin sapko on silti sarjassa sportin edellä.
Sport nyt vain on niin onneton paska. sport ja titaanit suomisarjaan, hermes mestikseen.
mestikseen -> Mestikseen
Suomisarjan -> Suomi-sarjan
Yritä saada unirytmisi kuntoon, Jallupoju.
veikauksia -> veikkauksia :)
Sama se miten kirjoitetaan. Vai luet Jalluja? No, ei ollut yllätys. Jatka harrastustasi jos se tekee sinut onnelliseksi : )
Olin kattomas peliä. Vaikka lukemat oli 9-2, niin se ei kerro koko totuutta. Sport oli kuin lammaslauma. Sapkolla vain sattui huono päivä. Lukemat eivät kerro ottelun kulusta esim. mitään. Sportin pelissä ei tällä hetkellä ole mitään minkä takia kannattaisi pelejä lähteä katsomaan. Onnetonta ja löysää läpsyttelyä
Paljollako SaPkO sitten olisi pitänyt voittaa? 19-2?
Sportilla on vähän sitä vikaa että se pelaa vastustajan mukaan. Jukureita ja Tutoa vastaan pelataan tosissaan. Miten sinä pelaisit jääkiekkoa SaPkOa vastaan?
Kun tietäisit että tulee Savonlinnasta vieraita niin paskoisit housuusi ja syöksyisit silliä myyvän äitisi karvaiseen kainaloon vaatimaan lämmintä maitoa.
Savonlinnassa on varmaan miehenkokoisia ja näköisiäkin äijiä, mutta sinä olet vain suunsoittaja pygmi. Ei noilla aivoilla pysty edes sanalliseen taistoon, häviät jatkuvasti palstalla.
Ottaako pattiin kun joka aamu olet samanlainen kehittymätön luuseri?