Mulla on testiympäristössä win 2003 server ja hp:n dat72 sisäinen nauha-asema. En saa sitä toimimaan.
Pitäiskö nauha-aseman näkyä windows exporerissa? Ei näy. Ei myöskään Oman tietokoneen alla. NT-backup ei näe asemaa ollenkaan.
Nauha-asemien toiminta?
Sepi
2
372
Vastaukset
- duoda
"Pitäiskö nauha-aseman näkyä windows exporerissa?"
Ei.
"Ei myöskään Oman tietokoneen alla."
Ei.
"NT-backup ei näe asemaa ollenkaan."
Ainoastaan tämä kohta on huolestuttava. - zxcvbnm
Myös nauha-asema tarvitsee ajurin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083