Viikonloppulukemistoksi
sopivaa
8311
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
keuhkosairauksiin , kyssyy hän? Siten, että osaa toimia oikein, ettei kerry esim. 50 frendia turhaan. Noin iso määrä aiheuttaa hengastystä ja pneuminiaa.
ja vielä Marshallin kirjoittama! Lisää näitä!!!!!!!
vai onko sillä mitään merkitystä? ajatella että kahdella eri ihmisellä voi olla sama sukunimi! yritäpä laskea tasoa vielä tästä!
kumppanikseen takaapäin komean miehen. Täytyy olla komea muheva PERSE. Ei sellaista apinan pinkeää peppua.
Mutta asiaan. Olipa puu kuin TEHY ja siinä ylhäältä nähtynä iloisesti ylöspäin kiipeäviä apinoita ( khoitsut ) ja ylhäällä alaspäin katsovia ( ylkhoitsut). Mitä näkivät nuo ylöspäin kiipivät? Pelkkiä persreikiä.
aiheeseen, tietysti jos lakko tulee, jää ilman hoitoja henkityselinten osalta.
voi kysellä.
mutt kalliiks tulee, hai sie!
*cough* money *cough*