homahtava timo

että rotina käy.. kiva nähdä ääliön lähtöilme
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

katkera jostakin???????????

Äänestä
  • hassu juttu! kaveri on niin "streitti" et tuntee olonsa tukalax jos mies nyppii kulmiaan...APUA pakkohan sen on olla homo... häpeä vähän! Timppa on sinut itsensä kanssa!!! timo

    Äänestä

Ihan hetero on!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rinsessa lähtee kirjoitti:

että rotina käy.. kiva nähdä ääliön lähtöilme

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu