POKEMON ON AIVAN IHAAAANAH

POKEMON IN IHAN SAIRAAN HYVÄ. OLEN KATSONUT
JOKAISEN JAKSON JA VIELÄ NAUHOTTANUTKIN NE.
VASTATKAA TÄHÄN VIESTIIN ÄKKIÄ. OLEN 73 VUOTIAS
TAVALLINEN ELÄKKEELLÄ OLEVA PERTTI.
7358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ai jaa. Mä oon 0 vuotias ja pokemonit rulaa.

Äänestä
  • Hmmm... Ikä arvelluttaa vähäsen...

    Äänestä

Tuskin oot 72w.!!!Nii et älä valehtele!(Jos
valehtelet!)

Äänestä
  • siis73!!!!&!

    Äänestä

potuttaa tämmöset pilaviestit!

Äänestä
  • KETÄ OLI SUOMEN 10:pressa

    Äänestä

  • JAAKKO kirjoitti:

    KETÄ OLI SUOMEN 10:pressa

    Martti Ahtisaari.

    Halonen on 11. presidentti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


POKEMONI RULAA kirjoitti:

POKEMON IN IHAN SAIRAAN HYVÄ. OLEN KATSONUT
JOKAISEN JAKSON JA VIELÄ NAUHOTTANUTKIN NE.
VASTATKAA TÄHÄN VIESTIIN ÄKKIÄ. OLEN 73 VUOTIAS
TAVALLINEN ELÄKKEELLÄ OLEVA PERTTI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu