HALOSTA PÄÄHÄN !!!???

koska saa poistella kaupasta Halo kakkosen ???
tahtoo sen hetihetihetihetiheti...!!!!!
3406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...ensi keväänä.

Äänestä

Joskus ens vuoden alus pitäs tul.

Äänestä
  • Jenkki XBOX sivuilla lukee, että "March 2004", ja tähän lisätään 1-2 kuukauden Suomi -lisä.

    Mutta tosiasia on se, että Bungiella ei ole tapana ilmoittaa tarkkoja julkaisupäivämääriä peleilleen. Täällä; http://www.bungie.net/perlbin/blam.pl?file=/site/0/databases/view_database.html&dbid=16
    -he toteaa että HALO 2 tulee ulos sitten ku se on valmis! Eli saavatpahan tehdä loistopelin rauhassa!
    Yleensä niistä "aikatauluista" on vaan pelinkannalta haittaa, koska jos joudutaan kiirehtimään... niin kaikkihan sen tietää mitä siitä syntyy! Ei lasta eikä pask....!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


haloisti kirjoitti:

koska saa poistella kaupasta Halo kakkosen ???
tahtoo sen hetihetihetihetiheti...!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu