muistatko vielä.....

muistatko vielä tohtori sykerön ...........katoin sitä aina kun se tuli ................
3365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meikä katto sitä viis vuotiaana!

Äänestä

meitin koulun jätkät laulo sitä tunnarii aina
köxän tunneilla!!! =)

Äänestä

itekin tuli katottuu joskus 90-luvun alussa nappulana. nyttemmin on kaverin kans naureskeltu ja vähän kaksmielisesti ajateltu et se oli joku pilviveikko joka kuvitteli kaikenlaista hulluu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä 90luku kirjoitti:

muistatko vielä tohtori sykerön ...........katoin sitä aina kun se tuli ................

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu