Timpe on täällä kääpiö,mutta KADI ON LIIAN ISO NAISEKSI!!
Latvan heiluttaja akka ja liian atleettinen ei ollenkaan naisellinen on sellasen jätkämäisen olonen.En tykkää, naisen pitää olla pieni siro ja naiselliset muodot mukana!
Kadi kaukana siitä!
Latvan heiluttaja akka ja liian atleettinen ei ollenkaan naisellinen on sellasen jätkämäisen olonen.En tykkää, naisen pitää olla pieni siro ja naiselliset muodot mukana!
Kadi kaukana siitä!
Vastaukset 10
Vanhimmat
On hyvin ymmärrettävää että sinua häiritsee normaalikokoiset, mallinmittaiset kauniit naiset pienenä miehenä. Kyllä sinullekin löytyy vielä nainen, joka vastaa pientä kokoasi.
En tykkää liian isoista ja pitkistä naisista!
Kadi on jotenkin jätkämäisen oloinen kuten sen eleetkin.Ei herätä kiinnostusta siinä mielessä.
Tykkään tytöistä jotka on n 160-165cm pitkiä
toinen tyttärestä, nuorimpien isoäiditkin......
Kuinkahan pitkä mahtanet nuori mies olla ?
Itse olen 173 ja en edes pidä itseäni pitkänä vaikka nainen olenkin.
Mies on vasta pitkä jos mitta yli 190.
Sieelä pituudella ei ole väliä kunhan tyyppi on vaan jees.
Osallistuisi tasavertaisena maatilan töihin, naisellinen, kaunis, iloinen, tulisi varmasti naapureiden kanssa toimeen. Mistä mie mokoman saisin! Huom! Kääpiö sanan käyttö on erittäin epäkorrektia, kuten tietysti kaikkinainen huorittelu ja nimittelykin.
olis unelma niissä emännän töissä :) vois isaäntää käydä v*tuttamaa, ku akka makaa pitkin päivää eikä tee mitään. Emännälle ko jotain yrittäs sanoa ni emäntä tod.näk. kattos ko h-moilane ko ei tajua!
Kyseleppäs maatilan isänniltä kuka haluis tommosen maatilalleen emännäks pankolle makaamaan!
Yhdessä ne hommat hoituu.
Kadi
Siivoojat ja tiskarit ovat erikseen.
Jos sinä kaipaat tiskaria, niin Pia on sopiva siihen hommaan.
kysellä moniko isäntä tilalleen kadin ottas laiskottelemaan.
Jos tasavertaisuudesta puhutaan niin meinaatko, että työt tulee tehtyä jos isäntä eikä emäntä tee kumpikaan yhtään mitään?
Kadi on upea, uljas nainen.Missiainesta sanoisin.
pursuaa tänne joka lävestä.Saattaa olla pikku typykkä.