Rakastelkaa vaikka välillä!!!

Ei suututa katsoa niin paljon sitä inhokin naamaa kun välillä ajattelee muuta asiaa. Meillä auttanut monesti kun pannaan se 24/7 pois kuvaruudusta ja mennään pielustelemaan.

P.s eikä haittaa jos saamme nyt neuvosta nuhteet.
4305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ryhdyn hommiin heti kun hottiksia ilmaantuu (esim. Maxinen tyyppiset tervetulleita) =)

Äänestä
  • Daniel Graig-tyyppinen sopis hyvin!

    Äänestä

Maailma olisi paljon mukavampi paikka elellä kun immeiset vaan näyttäisivät läheisyydenkaipuutaan avoimesti. Mistä johtuu iso osa aggressioista ja turhautumista? Se tulee siitä kun ei ole sitä läheisyyttä. Muistakaa myös että apua saa jos on probleemia ylä- tai alapäässä :). Kosketelkaa toisianne.

Äänestä

hänen kanssaan viettäisin yön.
Tellu on seksikäs.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen Hki kirjoitti:

Ei suututa katsoa niin paljon sitä inhokin naamaa kun välillä ajattelee muuta asiaa. Meillä auttanut monesti kun pannaan se 24/7 pois kuvaruudusta ja mennään pielustelemaan.

P.s eikä haittaa jos saamme nyt neuvosta nuhteet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu