Miten Suvi hoitaa

kun nyt aamusella kävi suihkussa niin mustat bikinit päällä ja ei ollut eka kerta,aika epähygieenistä,huh,huh,taitaa muija näitten vkojen jälkeen jo haista aika pahalle!
2463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kanssa :D taitaa pimppa hiukan tuoksahtaa kun kotiin tuolta pääsee :D

Äänestä

ei pelkästään pimppa vaan peppureikä se vasta haiseekin..ei ne hajut lähde tolleen jos pikkasen vettä suihkuttaa housun sisään..oksettaa ajatella kuinka likaset haarat sillä on..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oman puhtaudensa kirjoitti:

kun nyt aamusella kävi suihkussa niin mustat bikinit päällä ja ei ollut eka kerta,aika epähygieenistä,huh,huh,taitaa muija näitten vkojen jälkeen jo haista aika pahalle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu