Mikä on mun kohtalo?
jos tukka lähtee
mitäs sitten?
5642
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
väriä, joka miellyttää eniten. Ei se mikään maailmanloppu ole. Tuskin kirjoittajalta tukka edes lähtee. Vitamiineja ja kalkkia, mikäli niitä muuten ei saa riittävästi.
No, silloin joko tyydyt tilanteeseen tai sitten ostat upean peruukin tai laitat hiustenpidennyksen.
Ja muutenkin reteän ulkomuodon. Ikäänkuin se tukattomuus olisi tarkoituksellista.
mutta jos putoaa, hanki sellanen peruukki missä on yhtä komee tukka ku mike monroella. Mulle kyllä tulis pienoinen shokki jos fledani vain tippuisi. Mun tukka on mulle rakas.
kaverini ajoi itselleen kaljun vähän aikaa sitten, ja näyttää edelleen aivan yhtä supernaiselliselta ja kauniilta.
Laiha hän on, joten terveydestä en tiedä, mutta kalju sinänsä on ok. Lilli Earl sitten aikoinaan menetti hiuksensa anoreksian takia, mutta nyt normaalipainoisena hän on kyllä upea!