Muistaako kukaan

se viimevuoden BB asukas Sika Kaki naisia samanlailla kuin nyt tuo Timo.Itse muistelisin että vaikka Kaki oli sikamainen käytökseltään,niin ei kuitenkaan sortunut haukkumaan talon naisia huoriksi tai lutkiksi.
2208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

herrasmies ja osasi sanataiteen vaikka välillä ärsytti ne jutut.

Äänestä

Kaki ei mollannut muita. Ei nimitellyt.
Puhui muuten tuhmia ja tiesi itsekin, että pitää pestä suu saippualla välillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haukkuiko kirjoitti:

se viimevuoden BB asukas Sika Kaki naisia samanlailla kuin nyt tuo Timo.Itse muistelisin että vaikka Kaki oli sikamainen käytökseltään,niin ei kuitenkaan sortunut haukkumaan talon naisia huoriksi tai lutkiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu