Luin tuolta finnmatkojen sivuilta tällaisestä mahdollisuudesta kuin olla risteilemässä viikon laivalla ja sitten vielä rantaloma siihen päälle?
Onko kukaan teistä käynyt tuollaisella reissulla,minkähän hintaista tuo on?:)
hei
2
485
Vastaukset 2
- matkaheppuli
Ensimmäisen kerran otimme yhdistelmän viikko risteillen Karibialla viikko AI:ssa Playa Platassa.
En muista hintaa.
Viimeeksi olimme viime vuonna Thomsonin Atlantin risteilyllä. Kanarian 4-saarta, Casablanca, Madeira.
Risteilyn hinta riippuu hyttiluokasta ja ajankohdasta.
Lisäviikko karnevaaliaikaan Funchalin keskustassa, aamukahvi, suuri parveke, näköala satamaan, maksoi 88E/hlö.
Meistä tuo on sopiva yhdistelmä!
Seuraavaksi räätälöimme kevääksi rantaloman Torreviejassa viikon risteily.
Lähtö- ja paluusatamana Alicante.
Se ei ole meikäläisten listoilla?
Asunto Torreviejasta ja risteily Vision Cruises. - risteilijät
Teimme joku vuosi sitten näin; Varasimme netistä lennot Miamiin 450€ ja viikko lomailtiin Miamissa, Fl. lauderdalessa ja Orlandossa ja toinen viikko Karibian risteilyllä parvekehytissä 850€. Koko lysti maksoi jotain 1600-1700€/hlö.
Nyt on otettu lennot Hawaijille ja otetaan sieltä viikon risteily.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3391155Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3971093- 102905
- 82817
- 78792
- 82746
- 37676
- 50675
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39670- 103664