MOI!!!

KUKA HALUA ENNUSTUS??? MINA OSATA ENNUSTA TOSI HUVIN!! JA MINA OSATA ENNUSTA MYOS KUOLEMA!!!

LOL!!!!
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tyhmyytesi ja toisten pilkkaaminen vie sinut ennemmin kuin arvaatkaan kohti omaa kuolemaasi.Ole varovainen kun leikit elämän tosiasioilla.Mieluummin pysy pois palstalta tai vaihda kaltaistesi keskusteluryhmään.Muista, mitä teetkin toisille siitä on myös itsesi suoriuduttava,ja rankemmin. Rauhaa elämääsi ja kasvua ,sekä ymmärtämistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tylylylylyyty kirjoitti:

KUKA HALUA ENNUSTUS??? MINA OSATA ENNUSTA TOSI HUVIN!! JA MINA OSATA ENNUSTA MYOS KUOLEMA!!!

LOL!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu