Niza Puerto Rico

lomailijalare

Onkohan kellään kokemusta Tjäreborgin Nizasta Puerto Ricossa?

3

545

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kukelikuu

      On kokemusta, ja on todella hyvä hotelli, hyvällä paikalla ja todella siisti ja sopivan pieni. Muutenkin hyvä paikka ja hyvät ravintolat, varsinkin Puerto Ricon ostoskeskuksessa sijaitseva Mau Mau ravintola on aivan ykkösluokkaa.

      • kissan viikset sille

        En ole huonompaa palvelua missään Puerto Ricossa saanut kuin siinä. Ruoka ei ole erikoista ja henkilökunta juoksee samassa WC:ssä kuin asiakkaat eikä katso yhtään siisteyden perään. Lisäksi ainakin lounasaikaan saa laskua odottaa niin kauan, että pitää käydä tiskille maksamassa, kun tekee mieli lähteä jälkiruokakahveille parempaan paikkaan.
        Puerto Ricosta kohteena olen hyvin samaa mieltä kuin edellinen: loistava lomakohde, vaikka kuinka toiset haukkuvat turistirysäksi ja mummopaikaksi. Me ollaan nuoria keski-ikäisiä ja menossa jo ties monettako kertaa taas pian sinne. Suosittelemme hotelli Sunsuitea; erinomainen sijainti, loistavan isot terassit huoneistoissa, iso allasalue, mukavat palvelut ja palvelualtis henkilökunta.


      • lomailijalare

        Kiitos tiedosta, kiva kuulla että on hyvä hotelli. Hinnan edulllisuus ja kahden tähden ränkkäys vähän epäilytti. Taidamme sitten pysyä tässä varauksessa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua

      Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊
      Ikävä
      93
      1448
    2. Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta

      Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi
      Maailman menoa
      193
      1431
    3. 76
      1175
    4. Oletko koskaan suuttunut jostain kaivatullesi?

      Mitä hän teki tai mitä tapahtui, mistä suutuit?
      Ikävä
      90
      1135
    5. j miehelle

      Mitä meille oikein tapahtui?
      Ikävä
      84
      1000
    6. Tekis mieli tulla rakastelemaan sua nyt heti

      Heti eikä kolmastoista päivä.
      Ikävä
      81
      995
    7. Me emme...

      Näe, emmekä kuule toisiamme. Ajattelen silti sinua joka päivä💔
      Ikävä
      39
      962
    8. Kelloniemeltä harvinaisen lapsellista käytöstä valtuustossa

      Olipa harvinaisen ala-arvoinen esitys kelloniemeltä valtuustossa. Alkoi Nivalaa oikein matkimalla matkimaan siteeratessa
      Kemijärvi
      66
      915
    9. Satonen Kelaan, on paras mies ?

      Kukaan ei ole tehnyt enemmän Kelalle asiakkaita kuin Satonen kokoomuksineen, näin ollen täyttänee paikan edellytykset v
      Kansallinen Kokoomus
      81
      902
    10. Korjaamo Kiesifix

      Hei. Kävin viime viikolla tuolla korjaamolla, siistiä oli mutta yksi asia jäi mieleen!Joitakin jätkiä istui ja katseli/
      Oulainen
      6
      857
    Aihe