Nyttekin siellä Timo vaan on ahkerana

Timo siellä aloitti putsaileen lasia kaikille, häneltä löytyy aloitteita vaikka mihin, toiset vaan laiskana.
2203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Timossa aina paras viihdeanti, jos muiden touhuja ja keskusteluja näytetään, eipä ole paljon katsomista eikä kuulemista, tylsää on. Timo tuo vaan eloa taloon.

Äänestä
  • ja kadi laulaa koko ajan tota "i want to sak" biisii, ärsyttää jo asukkaitakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


touhuamassa kirjoitti:

Timo siellä aloitti putsaileen lasia kaikille, häneltä löytyy aloitteita vaikka mihin, toiset vaan laiskana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu