Kovin moni ei siihen uskonut

että Kimi Matias Räikkönen voittaisi maailmanmestaruuden tällä kaudella. Itse olin koko ajan Kimin kanssa samaa mieltä, että mestaruutta ei ole hävitty. Sitä ei hävitty!! Kiitos Kimi!! Kiitos Massa!! Mahtava kilpailu. :DD
2715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jotkut on uskoneet asiaan jo keväästä lähtien kun ovat tehneet kannustuslaulunkin, josta pätkä löytyy tuolta: http://www.rockierre.fi/jukebox.html
Ja kokonaisuudessaan biisiä kannattaa toivoa eri radioasemilta!

Äänestä

2 kisaa takaperin kimin mahdollisuuksiin. Kiinan voiton jälkeen 2 viikkoa sitten toivo vähän virisi, mutta tuntui silti aika epätodennäköiseltä varsinkin kun kaikki asiantuntijat oli varmoja hamiltonin mestaruudesta. Mutta mahtava ja ansaittu mestaruus, täytyy hattua nostaa kimille!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7108940 kirjoitti:

että Kimi Matias Räikkönen voittaisi maailmanmestaruuden tällä kaudella. Itse olin koko ajan Kimin kanssa samaa mieltä, että mestaruutta ei ole hävitty. Sitä ei hävitty!! Kiitos Kimi!! Kiitos Massa!! Mahtava kilpailu. :DD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu