tylyä!! haluaako tuotanto kadin voittavan?
Timo pelattiin ulos :(
:-(((((((((((
121195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
näköjään haluaa :(
tekstiviestiäänet läpi:/
Vaikka annoinkin Timolle miinuksen(koska haluan Kadin voittavan koko kisan, Timo oli toka suosikkini, joka tapauksessa oli äärimmäisen typerää että nämä 2 olivat äänestyksessä), niin kun huomasi fiiliksen talossa kun ovi oli mennyt kiinni, niin kyllä täytyy todeta että pohjanmaan poika jätti taloon valtavan aukon!
Kuka nyt on porukan MIESPUOLINEN hauskuuttaja ja ilopilleri(eka kaudella Perttu oli loppuun asti ja toka kaudella kaki)?:
-Farbod? - Tämän väsyneen kamelin vitsit eivät naurata edes häntä itseään.
- Niko? - Ei mitään ilman Timoa.
- Sauli - Ei hauskuuttajatyyppiä.
- Jarkko? - -||-
Mälsää.
No ei mennyt Kadin plussatkaan läpi sen paremmin...onneks sai edes viikolla Kadille laitettua plussaa, kun ei nyt onnistunut vaikka kuinka yritti!
ihan tyhmäähän tuo että timo lähti koska talossa on nyt paljon hiljasempaa ja kaikki asukkaat melkein itki timon lähtöä. pojat näyttää ainakin olevan aika maassa. eniten käy sääliksi nikoa :( kadi ulos !
kadi ois saannu lähteä kun oli jo 2x häätöäänestyksessä,,,väkisin pidetään...onkohan isoveljellä sormet pelissä.?
Kadilla on paljon faneja, mikä siinä on niin vaikea uskoa? Ja ihan suomalaisia, vaikka sillä ei pitäisi mitään merkitystä ollakaan. Kadissa vetoaa aitous, uskaltaa näyttää huonotkin puolensa eikä sorru esittämään parempaa kuin on.
Timokin oli viihdyttävä persoona, harmi että kaksi hyvää oli vastakkain, ja oli pakko valita heistä ja antaa Kadille rutkasti plussaa. Talossa on kuitenkin karismaattisia miehiä muitakin, mutta Kadin jälkeen talossa ei olisi ainoatakaan karismaattista naista.
Timon häätö jättää varmasti ison aukon, mutta minkäs teet...ikävä että tuli näin vaikea äänestys tässä vaiheessa jo, kun talossa olisi ollut monia turhia asukkaita, jokaikinen uusi asukas olisi joutanut lähteä ennen vanhoja!
Juurikin näin, täysin samaa mieltä!
Ikävää ettei nimeämisäänestystä otettu uudelleen Martinan lähdettyä, mutta olihan äänestys joka tapauksessa reilu. Kadi voitti Timon ja niin olisi tapahtunut joka tapauksessa enemmin tai myöhemmin.
Harmi vaan että kaksi talon karismaattisinta asukasta oli vastakkain, olisi suonut kummallekin jatkon loppunelikkoon. Jonkun uuden sieltä olisi nyt pitänyt tippua, täytyy toivoa että asukkaat osaavat nyt pelata nimeämisensä siihen malliin ettei vanhoja enää tippuisi :(
täysin samaa mieltä kanssasi! Vaikka Kadin kannalla olinkin, minusta vähän väärin perustein tuo Timon lähtö kuitenkin tuli! Eihän hän saanut pisteitä kun Kadilta ja jo talon jättäneeltä Martinalta...
Myös minä olisin ehdottomasti suonut jatkopaikan molemmille, uudet ensiksi ulos...
ei kuule 4 pistettä riitä nimeämiseen.kyllä siellä moni muukin ihminen antoi Timolle pisteitä.aiheesta tulivat.elämä jatkuu ja tulee uudet kujeet.
pahemmin bb:tä katsonut.. tasan kaksi ihmistä antoi Timolle pisteitä; Kadi ja Martina.. en kyllä sitten tiedä kuinka moneksi ihmiseksi Martinan lasket, mutta kyllä se mun mielestä on ihan vaan yksi..