Savukvatsi

Hei. Mitäs näkyy minulle rakkaudessa ja ihmissuhteissa yleensäkkin. Yksinäisyys vaivaa, tuoko talvi helpotusta? Näyykös jo rakkautta, sellaista pysyvämpääkin elämääni?
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun luovut sisäisestä ujoudestasi kaikki on mahdollista.Jos olet avoimempi et menetä mitään,jos olet uteliaampi saat vastauksia,jos elät kiihkeämmin löydät aarteen joka ilahduttaa sinua ehkä lopun elämääsi.Kaikki on kiinn sinusta,hieman hellität kontrollinyöriä ja elämänmaku tulvahtaa sinulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mimmi- kirjoitti:

Hei. Mitäs näkyy minulle rakkaudessa ja ihmissuhteissa yleensäkkin. Yksinäisyys vaivaa, tuoko talvi helpotusta? Näyykös jo rakkautta, sellaista pysyvämpääkin elämääni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu