Prosenttiyksikön eron

Musta rupeaa tuntumaan siltä, että tuotanto suosii kadia ja yrittää kaikin keinoin saada pidettyä mukana ja aivan turhaan.

Selkeä kello ohjelmaan ettei tuotanto pääse oman mielen mukaan pelleilemään äänestyksessä.

Multa meni mielenkiinto ja luotto koko hommaan. Pitäkää paskanne.
4518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aivan samaa mieltä. into meni kokonaan ohjelmasta.

Äänestä
  • Ettekö vieläkään tajua että telvisiossa on nappulat, joista voi kytkeä virran päälle ja pois! YKSINKERTAISTA

    Äänestä

  • Minä ainakin katson, kun saatiin ainoa inhokkini pois!!

    Äänestä

  • Mummo vuosimallia 1937 kirjoitti:

    Minä ainakin katson, kun saatiin ainoa inhokkini pois!!

    yksikin järkevä syy,miksi tuotanto suosisi Kadia ?? Miksi tuotanto "antoi" Maxinen pudota niin aikaisessa vaiheessa ??? Miksi ????
    Jos tässä joku ennalta määrätty pudotusjärjestys on,niin en näe siinä mitään logiikkaa... ;D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuotannon pelleilyä kirjoitti:

Musta rupeaa tuntumaan siltä, että tuotanto suosii kadia ja yrittää kaikin keinoin saada pidettyä mukana ja aivan turhaan.

Selkeä kello ohjelmaan ettei tuotanto pääse oman mielen mukaan pelleilemään äänestyksessä.

Multa meni mielenkiinto ja luotto koko hommaan. Pitäkää paskanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu