Kadi ja Suvi lesboja?

Onko Suvi ja Kadi lesboja kun hinkkaavat toisiaan tuohon malliin ja ovat kuin kaksi marjaa?
Ei ole mielestäni ihan normaalia käyttäytymistä kummaltakaan.
2488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tapa kerätä huomiota. Tämä on ainakin nykyaikana Hesassa hyvin yleistä teinityttöjen keskuudessa.

Äänestä
  • ..toivoisin kyllä että jotain juttua olisi näiden välillä. Talon upeimmat naiset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelen vaan kirjoitti:

Onko Suvi ja Kadi lesboja kun hinkkaavat toisiaan tuohon malliin ja ovat kuin kaksi marjaa?
Ei ole mielestäni ihan normaalia käyttäytymistä kummaltakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu