elikkä kaikki tänne vaan teiniäitejä haukkumaan ku ne on niin huonoja :) itse olen 16 vuotias äiti ja kerta kaikki osaa niin hyvin arvostella teiniäitien kasvatusta yms niin tulkaapa nyt kaikki tänne sit niistä keskustelemaan :)
noniin kaikki teiniäitejä...
3
840
Vastaukset
- kyllästynyt kiukutteluusi
hei haloo aikuistuisit jo. mitä tuokin teksti osoittaa henkisestä kypsyydestäsi.suutut heti jos sun elämäntapaa ei olla kehumassa.taidat vaan kovasti yrittää olla aikuinen.
mitäpä jos kokeilisit mennä haukkumaan aikuisten ihmisten palstalle äitejä, kokeiltas suuttuisivatko aikuiset äidit, vai antaisivatko vain mennä toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos. tosin luulen ettei heillä olisi aikaa olla edes missään keskustelupalstalla jaarittelemassa "olenko nyt hyvä äiti vai en" kun on se lapsi/lapsia joita he hoitavat, tai vievät päivähoitoon kun itse menevät töihin/opiskelemaan. ja luulen etteivät aikuiset äidit anna toisten arvostella ovatko he hyviä äitejä vai eivätkö ole, koska he itse tietävät paremmin oman elämäntyylinsä ja sen miten hyviä äitejä ovat.
miksi sinä sitten tarvitset jonkinnäköistä pönkitystä nyt, kun näytät sellaista tarvitsevan tuon tekstisi perusteella..sulle nyt ehdottaisin että mitä jos vierottautuisit kokonaan tältä keskustelupalstalta, ja alkaisit elämään sitä sun perhe-elämääsi.menisit ulos lapsesi kanssa ja nauttisit ulko-ilmasta jos sielläpäin on hyvä sää, koska täällä on turhaa alkaa kiukuttelemaan siitä mitä mieltä jotkut ihmiset ovat, kun kukaan ei käske lukemaan niitä paskamaisia tekstejä.no tottakai sitä saa kiukustua ku joku suunnalta haukutaan teinejä!!! kyllä mäkin annan paljon mennä toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos mutta jossain se raja mullaki tulee. :) meenkin kunhan nenna vaan herää. sen aikaa vietän omaa aikaa että saa taas keskittyä päivän asioihin nennan kans..
- Seuraillut
nanukka kirjoitti:
no tottakai sitä saa kiukustua ku joku suunnalta haukutaan teinejä!!! kyllä mäkin annan paljon mennä toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos mutta jossain se raja mullaki tulee. :) meenkin kunhan nenna vaan herää. sen aikaa vietän omaa aikaa että saa taas keskittyä päivän asioihin nennan kans..
Mitä enemmän sun tekstejäsi luen, sen enemmän varmistun, että olet trolli.
Toivottavasti nyt muutkin sen tajuaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823243
- 922935
- 532202
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201645- 191514
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81477Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181385Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351315Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61228