VW Transportter vm89

ovi ei aukea ulkopuolelta painike jää alas
sisäpuolelta aukeea kyllä.

missä vika???
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja putsaa se , siellä ehkä on joku vipu jota joutuu taivuttamaan kulumisen vuoksi .

Itse joudun aikoinaan Passat sedanmallin - 87 kaikki oven kahvat kertaalleen puhdistamaan , voitelemaan ja säätämään ne .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oven kahva kirjoitti:

ovi ei aukea ulkopuolelta painike jää alas
sisäpuolelta aukeea kyllä.

missä vika???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu