Mitä lahjaksi tyttöystävälle?

Elikkäs olen todella huono keksimään mitään lahjoja mihinkään juhliin. Kohta olisi tyttöystävällä synttärit ja pää on aivan tyhjä ideoista.
Mitä siis ostaisin? Jotain persoonallista, mikä kertoisi että rakastan häntä todella paljon.
41186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

timantti on aina jees, jos hän niistä pitää. lahjakortti esim. kauneushoitolaan. kyllähän näitä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neuvoton:/ kirjoitti:

Elikkäs olen todella huono keksimään mitään lahjoja mihinkään juhliin. Kohta olisi tyttöystävällä synttärit ja pää on aivan tyhjä ideoista.
Mitä siis ostaisin? Jotain persoonallista, mikä kertoisi että rakastan häntä todella paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu