Kannettavassani on sellainen ongelma, että koneeseen kun laittaa mp3-soittimen tai muistikortin niin kuuluu ääni, että kone tunnistaa laitteen, mutta mistään ei pääse katsomaan näiden sisältöä. Mistä tälläinen johtuu?
Ongelma
3
352
Vastaukset
- et mitään
kerro koneesta ja käyttiksestä niin
kristallipalloni pinnalla loistaa
vain kirkas teksti:
"Kaveri ei osaa käyttää tai laite on rikki".- 1stMacFinn
Meillä on ilmeisesti samanmerkkinen kristallipallo, tää on varmaan tyyppivika. Mun oli omani kesällä huollossakin kun jatkuvasti vaan tuuppas tota samaa tekstiä mullekin.
Ei se tosin huollossa yhtään parantunut. Nyt tosin tulee aina silloin tällöin teksti: kaverin olis pitänyt ostaa Macci kun se ei osaa tota Vistaa käyttää. 1stMacFinn kirjoitti:
Meillä on ilmeisesti samanmerkkinen kristallipallo, tää on varmaan tyyppivika. Mun oli omani kesällä huollossakin kun jatkuvasti vaan tuuppas tota samaa tekstiä mullekin.
Ei se tosin huollossa yhtään parantunut. Nyt tosin tulee aina silloin tällöin teksti: kaverin olis pitänyt ostaa Macci kun se ei osaa tota Vistaa käyttää...sen pitäisi olla virheilmoitus sinisellä pohjalla. Mene kristallipallosi biosiin ja ruksaa Tylypahka-kohtaan "AUTO", ei siis MANUAL! Tämä on varmaa tietoa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.913952Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973307Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1252617Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2081953Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201784Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m811695Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä951678- 1101539
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11301- 571192