sängyssä??

neitoh_)

minkälaista menoa on kala(M) ja jousimies(N) sängyssä kertokaa??.

3

2819

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se kalamies

      rauhaan ennenku kidutat sen kuoliaaksi. ihan kaiekella kunnioituksella, sanoisin tän myös jos kysyjänä olisi kalatmies. ei henkistä yhteyttä, ei myöskään fyysistä (tai juota se känniin ja nussi sitten, hyvä tulee paitsi aamulla voi olla tosi paskat jälkifiilikset toisella teistä ainakin). eti leijonia, sano kalalle että hankki sänkyhommien kunkun ,skorpparin;) kaupan päälle voitte saada molemmat onnellisen parisuhteen, jos haluatte.

      • allekirjoittaa

        tuota... Uskomattoman kohtelias, hellä ja tunteellinen on kalamies. Aina vaan ajattelee toisen parasta, omasta niinkään väliä... Hyvin toimii puolin ja toisin!!!


      • vastavedessä
        allekirjoittaa kirjoitti:

        tuota... Uskomattoman kohtelias, hellä ja tunteellinen on kalamies. Aina vaan ajattelee toisen parasta, omasta niinkään väliä... Hyvin toimii puolin ja toisin!!!

        Tietysti riippuu uiko kala vasta vai myötävirtaan, mutta allekirjoitan 13v kokemuksella huomaavaisuuden, kokeilunhalun, intensiivisyyden ja (ehkä) ajoittain virranmuutoksen,,toisen pitää välillä ehkä vähän onkia ! =)


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      127
      1558
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      113
      1321
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      136
      1152
    4. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      55
      1131
    5. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      72
      793
    6. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      786
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      25
      776
    8. 36
      776
    9. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      9
      685
    10. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      26
      639
    Aihe