BMW 850

Olisiko kenelläkään tietoa mistä johtuu kun auton käynnistää kylmänä niin sisään tulee kova bensan haju. Vika tuli aivan yhtäkkiä,lämpimänä tuota ongelmaa ei ole,mitään vuotoja en ole löytänyt ja kulutuskaan ei ole lisääntynyt???? BMW 850ci-92
2233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

konepellin alla jokin bensaletku vuotaa,katsoppa uudestaan. Itsellä oli sama ongelma autossa, ei kylläkään bemari.

Äänestä

Ilman kattia olevista tulee bensan haju putkesta läpi kun käy kylmän liian rikkaalla.

Olisko mahdollista rikastustoiminnan vika... Tiiä sitten miten katti vaikuttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pemaristi kirjoitti:

Olisiko kenelläkään tietoa mistä johtuu kun auton käynnistää kylmänä niin sisään tulee kova bensan haju. Vika tuli aivan yhtäkkiä,lämpimänä tuota ongelmaa ei ole,mitään vuotoja en ole löytänyt ja kulutuskaan ei ole lisääntynyt???? BMW 850ci-92

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu