nht neitsyt

Jääkö nht:ta usein joitakin pysyviä näköhaittoja tai kuinka nopeasti näön pitäisi palata ennalleen..lääkäriltä sain nimittäin aika ympäripyöreitä vastauksia!!Sairastin nht:n elokuussa ja olin pulssi-hoidossa...olisiko näön pitänyt siis jo normalisoitua jos niin edes tulee tapahtumaan??
1442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sairastin sen kaksi kaksi vuotta sitten, nyt katson sairastuneella silmällä ns. muovipussin läpi eli ei ole kokonaan parantunut, tiistaina saa kuulla selkäydinkokeen tulokset neurologilta, kaikki viittaa mäsään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helpfulsis kirjoitti:

Jääkö nht:ta usein joitakin pysyviä näköhaittoja tai kuinka nopeasti näön pitäisi palata ennalleen..lääkäriltä sain nimittäin aika ympäripyöreitä vastauksia!!Sairastin nht:n elokuussa ja olin pulssi-hoidossa...olisiko näön pitänyt siis jo normalisoitua jos niin edes tulee tapahtumaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu