Virontyttö Katin leuka

aknenaama. Mutta onhan hän muutenkin siviilissä aina naamat. Että näin.
3311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

naamaan nii eiköhän se siitä tokene =D..mutta huomaakin parin viikon päästä että niitä on tuplamäärä naamassa!!

Äänestä
  • Tuo hammastahna oikeasti, mutta Kadin parantumista voi haitata päivittäinen meikkaaminen

    Äänestä

pärjää äänestyksissä, eikö?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahanlainen kirjoitti:

aknenaama. Mutta onhan hän muutenkin siviilissä aina naamat. Että näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu