puolisen vuotta

elämää meni.otin jonkin verran ja reiluun kahteen kk en ollenkaan.nyt taas mennään.oli kuitenkin parasta aikaa sen jälkeen kun tajusin ongelmani.hirvittävä jos joudun samaan kuin viime vuonna. tämän illan hyvitin tällä

http://www.iltalehti.fi/terveys/200710236723436_tr.shtml
2265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tässä jo miettisikin että minkäs varjolla huomenna ottais, mutta tämähän se ratkaisu on..on tuota (kröh kröä) flunssaa tuloillaan joten eiköhän ole parempi ennaltaehkäistä se pullolla tai parilla. huomenna siis alkoon mars

Äänestä
  • jos olisin heikki paasonen aidollsissa nin sanoisin etä jatkuu, jatkuu..jatkuu....jatkuu! onko pakko juoda jos ei halua?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hienoa kirjoitti:

elämää meni.otin jonkin verran ja reiluun kahteen kk en ollenkaan.nyt taas mennään.oli kuitenkin parasta aikaa sen jälkeen kun tajusin ongelmani.hirvittävä jos joudun samaan kuin viime vuonna. tämän illan hyvitin tällä

http://www.iltalehti.fi/terveys/200710236723436_tr.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu