Parhaimman näkönen ja seksikkäin.Muutenkin vaikuttaa suosituimmalta ja mielipiteitä jakavalta.
Uskon Kadin voittoon
simppahki
4201
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kaikki muut naiset huomattavasti kauniimpia ku kadi. Miten sellanen finninaama voi olla kaunis jonku mielestä. Vaikka sitten ulkonäöllään joku voittais ni se ei kadi ole. Kärsii kaikenlisäks mielenterveys ongelmista. Eiköhän Viron h...a joutais jo takas sinne viroon. Kadilla ei mitään mahdollisuuksia voittoon.
Edellisen kirjoittajalla on pahoja ongelmia, mm. viihdeohjelma Bb on muodostunut hänelle suorastaan pakkomielteeksi.
Tai sitten hänellä ei ole muuta elämää.
Kadi perseeseen talosta heti jumavita, ärsyttää sen koko olemus tässä ohjelmassa samperi vieköön, saakelin ääliöt jotka äänestitte plussaa sille niin saisitte kyllä painua Venäjälle
ajaa mut epätoivon partaalle. Kadin voitto olis musta suunnilleen yhtä "ihanaa" kun se että Ruotsi voittaa Suomen lätkän mm-finaalissa. Mielestäni täytyy olla todella epäisänmaallinen pervo (ja lisäksi aivan s******n likinäköinen) jos toivoo Kadin voittoa tai pitää häntä kauniina. Haluaisitko mokoman paisenaamaisen kurpan vaimoksesi? Olisi ehkä hyvä sängyssä - jos haet lahnaa, mihinkään muuhun hommaan ei ko. naikkosen kyvyt riitä. Kampais ees naamansa.