Tero

Usko nyt jo etten ole sinusta kiinnostunut. Meillä ei ole tulevaisuutta. Miksi et voi antaa mun elää omaa elämääni? Etkö ymmärrä, että piirityksesi tekee mulle vaikean olon? Aivan kuin sulla olisi jonkinlainen pakkomielle musta.
4344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Elä rauhassa :)
Kaunis muisto sinusta jäi :)

-T-

Äänestä
  • T.J ?

    Äänestä

tiiat ja terot usko mitään.

Äänestä
  • juttu. ;)

    Mut mites se Tero osais luovuttaa, kun ei ole oikein päässy kysymään Tiialta hänen tunteita ja vielä kun hän on niin kovin nätin näköinenkin. mutta liekkö jo varattu, silloin kyllä tajuaa kuka tahansa luovuttaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


^Maria^ kirjoitti:

Usko nyt jo etten ole sinusta kiinnostunut. Meillä ei ole tulevaisuutta. Miksi et voi antaa mun elää omaa elämääni? Etkö ymmärrä, että piirityksesi tekee mulle vaikean olon? Aivan kuin sulla olisi jonkinlainen pakkomielle musta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu