iltaisin alkaa

mutta yksi syy on myös se että avioero on tullut lapsi asuu sijaisperheessä itse työttömänä jne...
Eiköhän tässä jo ole jonkjinverran elämänkolhimaa ihmistä???
1386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kun lapsikin viety pois, syytä en tiedä ! Onko aamut kuitenkin parempia ja haaveiletko lapsesi takaisinsaannista , onko se mahdollista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina ahistamaan kirjoitti:

mutta yksi syy on myös se että avioero on tullut lapsi asuu sijaisperheessä itse työttömänä jne...
Eiköhän tässä jo ole jonkjinverran elämänkolhimaa ihmistä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu