S40 takajarrut

Minkähintaista jarruremppa? Kaveri tyrkyttää -98 vuoden S40:stä lomareissulle ensikuussa, takajarruista kuuluu "krahinaa".

:-)
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hinta :

jarrupalat x €
tahnaa x €

jos rahinaa on kuulunut liian kauan

jarrulevyt xx €

plus pari keskaria työn aikana, eli ei kovinkaan paljon.

Äänestä

Todennäköisesti palat ollut jumissa(yleinen vika 40:sissä) ja kuluneet raudoille. Jos pelkkä palojen vaihto riittää ni osat työt noin 100-120€.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Max kirjoitti:

Minkähintaista jarruremppa? Kaveri tyrkyttää -98 vuoden S40:stä lomareissulle ensikuussa, takajarruista kuuluu "krahinaa".

:-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu