Miettikää tarkkaan..
mitä puhutte!
8410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tekevät. Ja kun ne ovat lisäksi vain asianomistajarikoksia eli vaan kohde voi tehdä ilmoituksen niin aika vaikeeta sen kohteen mennä tekemään ilmoitusta jos on itse antanut aiheen omalla kielenkäytöllään , huorittelulla yms.
Se siitä
Eksyin tänne ja luin, että Jarkko on huoritellut talossa. Lisäksi näillä palstoilla on paljon rikottu nettisääntöjä.
sinua: Täällä kirjoitetaan, ei puhuta. Kaksi aivan eri asiaa!
PILKUNVIILAAJA. Hyvää jatkoa sinulle viilaillen näkymä.
ja sinunkin kannattaa miettiä, miten KIRJOITAT!
Mä n....n pilkkua mielelläni, jos se on sulle ongelma niin voi, voi!
sinulle kun et pienintäkään kirjoitusvirhettä hyväksy mielipiteissä.
kirjoitusvirheet, mutta tässä tapauksessa merkitys muuttui.
Sanotko sinä "Mä kirjoitin sille puhelimessa" vai "mä kerroin sille puhelimessa"? Aivan eri merkitys.
Mut omapa on ongelmanne, jos ette kestä kirjoitustenne korjaamista. Oletteko itsekkäitä ja suurin ihanteenne talossa on samanhenkinen Kadi?
Kuronen sai mitä tilasi. Ei voi olettaa että jos töppäilee julkisuudessa niin kaikki vain hymyilevät sille. Oikeassa olivat kaikki hänen "kunnian" loukkaajat.