KADI EDELLEEN PARAS!!!!

Ihan kiva jos Kadi voittaa potin.
2178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kadi kantaisi rahan ravintoloihin koska on kova juhlimaan ja ryyppäämään sanojensa mukaan ja hän on kertonut syövänsä vain ulkona. Edellisen perusteella raha siirtyisi elvytyksenä alalle, joka on tiukasti kilpailtu. Sen sijaan, että siirtäisi rahan sijoituksena johonkin tuottavaan kohteeseen.

Äänestä
  • Mitä Vittua sää horisot!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voittaja-aines kirjoitti:

Ihan kiva jos Kadi voittaa potin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu