Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaimo tulee kotiin spermat sisällä!

Vaimo kosti minulle. Pimppani palaa käytettynä luokseni tänään! Mua kiihottaa. Kuulemma äijjä tikkas kuin singerin ompelukone. Yht'äkkiä liike lakkasi ja miehen suusta kuului örinää. Mies veti pois niin sperma valui pyllynvakoa pitkin lakanalle.
Ai juma, nytkin mulla seisoo. oooOOOOHHH!
02308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Naminami! kirjoitti:

Vaimo kosti minulle. Pimppani palaa käytettynä luokseni tänään! Mua kiihottaa. Kuulemma äijjä tikkas kuin singerin ompelukone. Yht'äkkiä liike lakkasi ja miehen suusta kuului örinää. Mies veti pois niin sperma valui pyllynvakoa pitkin lakanalle.
Ai juma, nytkin mulla seisoo. oooOOOOHHH!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu