kannettava pöytäkoneen tilalle

eli onnistuuko tämä,voinko tarvittaessa kytkeä kannettavaan 20" lcd näytön dvi:llä ja usb näppäimistön,käyttää konetta niillä eli kuin pöytäkonetta
2155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos siinä on telakka mukana, voi nuo johdot olla valmiiksi kiinni. Laitat vaan läppärin telakkaan ja käyttelet kuvaamallasi tavalla. Joitain valintoja näytön suhteen saattaa joutua tekemään, mutta ne ovat niin konekohtaisia ettei niitä voi tässä käydä etukäteen selvimään.

Äänestä

Kun vain liitännät löytyy (ja nehän löytyy nykyään), niin KYLLÄ.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


core 2 duo T7500 kirjoitti:

eli onnistuuko tämä,voinko tarvittaessa kytkeä kannettavaan 20" lcd näytön dvi:llä ja usb näppäimistön,käyttää konetta niillä eli kuin pöytäkonetta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu