Seuraavaksi äänestykseen?

Ketkä seuraavassa tiputusäänestyksessä? Mä veikkaisin Piiaa ja Farbuudii.
4453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

samat

Äänestä

kadi on varma äänestykseen toinen on piia!!! kadi ulos talosta!! joi suuvedetkin viinan himoonsa!!! AA-KERHOON!! HETI!!!

Äänestä
  • Jos kadi olisi alkoholisti se näkyisi hieman paremmin ja erilailla..älkää puhuko asiaoista mistä ette selvästikkään tiedä! huoh...teinit..

    Äänestä

  • spaåfkewf kirjoitti:

    Jos kadi olisi alkoholisti se näkyisi hieman paremmin ja erilailla..älkää puhuko asiaoista mistä ette selvästikkään tiedä! huoh...teinit..

    näkyy selvästi joidenkin asukkaiden ilmeistä miten
    paljon he haluaisivat päästä Kadista eroon.
    Kadi pilaa toistenkin mahdolliset hauskanpidon,
    ainakin sen, joka joutuu lapsenvahdiksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alissa kirjoitti:

Ketkä seuraavassa tiputusäänestyksessä? Mä veikkaisin Piiaa ja Farbuudii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu