Mine usko että Kadi voittaan. Ainot kaunotar. Suomi-neitot on huonot. Suomalainen muka hyvä juoda viina, mutta ei! Se nähty!
KADI parhain!
Brigit
2292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
KADIN KAUNEUS ON KATOOVAISTA. HÄN EI OLE SOVELIAS VOITTAJAKSI. KAUNEUSKILPAILUT OVAT AIVAN ERI ASIA. TÄYTYY TODETA ETTÄ KYLLÄ SUOMALAISET OVAT TOLLOJA. PUHUTAAN KOKO AJAN KUINKA ULKOMAALAISET TULEVAT TÄNNE ETUUKSIA HAKEMAAN, MUTTA EI YMMÄRRETÄ, ETTÄ KADI ON JUURI SELLAINEN ULKOMAALAINEN.VOISIPPA TÄSSÄ KYSYÄ ÄLY HOI YMMÄRRYS ÄLÄ JÄTÄ. KADI EI TOSIAANKAAN OLE SUOMALAINEN. MENKÄÄPÄ IHAILIJAT KATSOMAAN PEILIIN JA MOLLATKAA SITTEN PAKOLAISIA. PAKOLAINEN KADIKIN ON, ELINTASOSELLAINEN.
onko kadilla joku tauti päällä kun suunpielessä on ihottumaa?finnejä? näyttää räpläävän kokoajan niitä! ettei vaan viina pöpöt puske ulos TAI lääkitys ja viina yhdessä myös voi tehdä naamavärkistä tuollaisen!! joku sanoi ttä kadi on kaunis? no joo niinhän se on että kauneus on katsojan silmissä!!!!